V současné době se věnuji přednáškové činnosti ve výživě jak pro veřejnost, studenty základních škol a přednášky pro firmy.

Přednášky na různá témata z oblasti výživy (mýty ve stravě / sportovní výživa / výživa v dětském věku, atd.) tvořím zábavnou a srozumitelnou formou s praktickými příklady. Přednášku mohu individuálně vytvořit tak, jak budete potřebovat a přizpůsobím ji tak publiku, pro které přednášku připravuji.

Přednášky pro žáky základních škol / sportovních kroužků pro děti

Aktuálně vidím velký potenciál v tom, začít s povědomím o vyvážené stravě již v dětském věku. Nejsem zastáncem zakazování dětem sebemenších sladkosti. Nevěřím na zdravé a nezdravé potraviny, nezdravé vždy může být pouze množství. Mým cílem je, aby každý jednotlivý student pochopil, že pokud se naučí stravu správně seskládat, chutě na sladké přes den pak vůbec nemusí vznikat, zlepší se jeho soustředění ve škole, výkonnost u sportů, které má rád a jelikož strava ovlivňuje funkčnost celého těla, bude mít dobrou náladu. Nemluvě o tom nejdůležitějším, dojde tak k prevenci různých nemocí do budoucna. Zároveň, jelikož se dítě naučí stravu vhodně poskládat v raném věku, vyskytne se u něj menší pravděpodobnost problémů s váhou v dospělosti, kdy je učení se čemukoliv, tedy i změna stravovacích návyků, složitější.

Přednášky pro veřejnost

Přednášky tvořím na různá témata z oblasti výživy – mýty ve stravě / sportovní výživa / výživa při redukci hmotnosti.. Přednášky přinášejí odpovědi na otázky z aktuálně veřejností probíraných témat oblasti výživy, módních směrů v oblasti výživy, zajímavosti o populárních tématech ve výživě jako je např. konzumace lepku, sacharidů, mléčných výrobků, kokosového oleje, různé výživové směry, jako veganství a mnoho dalších. Prakticky Vás provedu v tom, jak si správně nastavit jídelníček, upozorním Vás na nejčastější dietní chyby a výživové mýty.

Přednášky / poradenství / dny zdraví pro firmy a zaměstnance

Že je životní styl jedince neoddělitelně spojen s výkonností zaměstnanců v práci, je již všeobecně známá pravda.  Zdravý životní styl vede u zaměstnanců k vyšší spokojenosti a kvalitě života, správné stravovací návyky pak prokazatelně vedou k vyšší pracovní výkonnosti a naopak k nižší nemocnosti, stresu a únavě zaměstnanců. Tuto skutečnost si v ČR v posledních letech uvědomuje čím dál tím více osvícených zaměstnavatelů, kteří se snaží pro své zaměstnance pravidelně přinášet zajímavé semináře, workshopy a celé firemní dny zdraví.

Jednotlivé služby a aktivity sestavím a přizpůsobím individuálně dle Vašich přání a potřeb. Zahrnout je možné tyto služby:

Poradenství a měření –  nejmodernější zdravotnický diagnostický přístroj InBody 270 mohu vzít k Vám do firmy, kde zaměstnancům provedu analýzu tělesného složení s následným vytisknutím výsledků a jejich interpretací.

 

Individuální či skupinové konzultace

Přednášky / workshopy na různá témata – jak se orientovat při nákupu potravin, stravování při směnném provozu, jak se stravovat na cestách, tipy na zdravé a rychlé svačiny a jídla na pracovišti, rady k sestavení jídelníčku.

Dny zdraví – ráda ve Vaší společnosti zorganizuji celý Den zdraví „na klíč“ individuálně podle Vašich preferencí a potřeb Vašich zaměstnanců dle počtu účastníků, délky i spektra jednotlivých témat.

Jakékoliv služby lze využít jako benefit pro Vaše zaměstnance.