..VAŠE TRANSFORMACE ZAČÍNÁ ZDE

Pomohu Vám se stravou v různých oblastech. Mými nejčastějšími klienty jsou lidé, kteří chtějí dosáhnout své vysněné postavy (tedy ať se jedná o hubnutí nebo naopak přibírání na váze či dosahování ideální kondice). Jiní vyhledávají pomoc s výživou při různých onemocněních (nejčastěji jsou jimi civilizační choroby: vysoký krevní tlak, diabetes, dna, chronické střevní onemocnění, celiakie, laktózová intolerance a další). Věnuji se klientům ze sportovní oblasti. Pečuji i o těhotné či kojící klientky, které chtějí mít plnohodnotně sestavený jídelníček. Výjimkou nejsou ani páry či celé rodiny, které se chtějí v dosahování svých cílů podporovat a pracují na výsledcích společně.

KONZULTACE

Jedná se o hodinovou konzultaci, která zahrnuje diagnostiku na zdravotnickém přístroji InBody 270. Naměřené hodnoty složení Vašeho těla společně projdeme a vše Vám vysvětlím. Následně pak provedeme rozbor Vaší současné stravy, navrhnu Vám, co zlepšit a doplnit tak, aby byl Váš jídelníček plnohodnotný a dosáhli jste výsledků, jaké potřebujete.

Konzultaci je možné uskutečnit aktuálně i v online formě, ať už formou telefonické konzultace či Skype.

INDIVIDUÁLNÍ JÍDELNÍČEK

Každé tělo je individuální, nezáleží pouze na věku, pohlaví, fyzické aktivitě, zdravotním stavu, ale i Vašich stravovacích možnostech a zvyklostech, které při tvorbě Vašeho jídelníčku respektuji a zohledňuji. Jídelníček Vám tak připravím opravdu na míru.

CENÍK

INBODY 270

DIAGNOSTIKA BEZ KONZULTACE 10 -15 MIN
400
  •  

KONZULTACE

hodinová konzultace včetně diagnostiky na InBody 270
1200
  •  

INDIVIDUÁLNÍ
JÍDELNÍČEK

3,950
  •  

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ MÉ KLIENTKY?

Untitled design-26
1
Untitled design-27
2
Untitled design-29
Untitled design-28